Rychlý výběr stadionu
Hlavní menu
Formulář
Stahněte si formulář a pošlete nám v něm informace o vašem stadionu. Děkujeme.
Informace
Vyhledávání

Znovuzrozený web o zimních stadionech

Ano, je to tak. Možná si ještě pamatujete adresu stadiony.hcjicin.cz, na které se asi před čtyřmi - pěti lety nacházel seznam zimních stadionů. Již tehdy byly tyto stránky velmi navštěvované a spousta čtenářů a návštěvníků nám přispěla informacemi o zimním stadionu ve svém bydlišti. Jenže pak přišel kolaps databáze, špatně udělaná záloha a bylo po webu. Přečtěte si příběh obnovení a znovuzrození tohoto webu.


Po havárii databáze jsem ji zkoušel obnovit asi pětkrát, ale mé snahy vždy ztroskotaly na nemožnosti přečíst starou, chybně zazálohovanou databázi. To trvalo asi tři a půl roku. Zhruba před dvěma měsíci se mi po svém webu začalo stýskat a tak jsem se rozhodl, že sednu k počítači a nevstanu od něj dokud se to nepovede.

Po spoustě hodin bušení do klávesnice, sprostém nadávání, vyprázdnění dvou bas Plzně, radosti nad částečným posunem a zklamáním nad několikerým nezdarem když už se stálo, že je to hotové vám předkládám výsledek. Podařilo se mi obnovit kompletně starou databázi, tedy i s vašimi starými komentáři, a tak po třech a půl roku vychází na webu o zimácích nový článek.

Do všech článků o stadionech byly přidány některé položky (bohužel obsahují staré informace, zatím nebylo v našich silách je aktualizovat) a byl vytvořen i XLS soubor plný statistických údajů o všech stadionech v databázi. Jsem velmi rád, že vám mohu předložit obnovené informace o stadionech a věřím, že se na tyto stránky budete rádi a často vracet.

Takže mi nezbývá vám popřát klidné brouzdání a těším se na vaše emaily s aktualními informacemi z vašeho zimního stadionu na adrese pavlata (zavináč) zimnistadiony (tečka) cz.
Tomáš Pavlata - admin

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Tomáš Pavlata | Vydáno dne 19. 06. 2008 | 9962 přečtení | Komentáře: 4 | Tisk |
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Novinky
13.01.2013 Přidán ZS v Nejdku.

29.01.2013 Přidána fotogalerie ZS v Hronově.

21.09.2011Aktualizován popis ZS Nikolajka a v Hodoníně
Anketa
Zúčastnili byste se soutěže na těchto stránkách v podobě poznávání stadionů?

Samozřejmě, sem s ní! (9331 hl.)
 
Určitě ano (6495 hl.)
 
Nevím (5425 hl.)
 
Asi ne (5364 hl.)
 
Kašlu na to! (4905 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 31520