Rychlý výběr stadionu
Hlavní menu
Formulář
Stahněte si formulář a pošlete nám v něm informace o vašem stadionu. Děkujeme.
Informace
Vyhledávání

!!!! Hledáme dopisovatele !!!!

Ano, je to tak. V současné době je v databázi asi 160 zimních stadionů z České republiky a tři ze zahraničí. Podrobný popis, neřku-li fotografie jsou však zhruba pouze u čtvrtiny z nich. A proto hledáme hokejové fanoušky z měst, kde je zimní stadion a žádáme je, aby nám poslali jeho podrobný popis, případně fotografie. Pokud byste se rádi podíleli na vzniku toho jedinečného webu, čtěte dále.

Bydlíte-li v obci nebo městě, kde je postaven zimní stadion napište nám o něm pár řádků. Je zcela jedno, jestli je otevřený, nebo krytý či má přírodní nebo umělý led. Bereme informace o všech stadionech, které stojí a jsou využívány, třeba i jen na veřejné bruslení. Rádi bychom s vaší pomocí doplnili databázi co nejvíce.

Co by měly vámi zaslané informace obsahovat?
Předně jméno města nebo obce, poštovní adresu a směrovací číslo. Pokud má stadion nějaký název, tak i tento (například Duhová aréna apod.). Dalšími důležitými informacemi jsou ty zda-li je zimák zastřešený či otevřený a zda-li má přírodní nebo umělý led. Neméně duležité jsou informace o divácké kapacitě a kolik míst je k sezení. V krátkém popisu by se autor měl zaměřit na počet vchodů a pokladen, popis tribun a určení místa pro fanoušky hostujícího celku, dále kde je umístěn kotel domácích. Neméně zajímavá je informace o ceně vstupného na hokej a veřejné bruslení (pokud se koná). Dále by si pisatel měl všimnout možností občerstvení na stadioně (např. počet bufetů a restaurací) a přibližné ceny sortimentu (stačí pivo a klobása či párek). Velmi důležité jsou i informace o stavu a umístění sociálních zařízení. Informace můžete doplnit i tím, jak se na zimní stadion dostat z autobusového / vlakového nádraží a stručnou historií stadionu (Stačí např. tyto údaje: Postaven 19xx, zastřešen 19xx. V roce 19xx instalovány plexiskla a provedena celková rekonstrukce stadionu....). Pokud máte k dispozici fotoaparát, byli bychom velmi rádi za několik fotek.

Jak nafotit zimák?
Stačí 6 fotek. Dvě zvenku (celkový pohled na stadion ze dvou různých stran pohledu). Interiér fotíme z rohu tribun z nejvyššího místa směrem k protilehlému rohu. Z toho samého místa pak podél stěny vyfotíme tribunu. Na jeden ze záběrů je vhodné umístit i infarmační tabuli. Tribuny nafotíme i zezpodu od ledu směrem nahoru. Myslím, že k fotografování vám napovídat nemusíme :o)

Hotové příspěvky posílejte na email stadiony@hcjicin.cz. Velmi se těšíme na vaše příspěvky. Budou zařazeny hned, jak to bude možné.

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Tomáš Pavlata | Vydáno dne 05. 02. 2004 | 5365 přečtení | Komentáře: 0 | Tisk |
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!

Novinky
13.01.2013 Přidán ZS v Nejdku.

29.01.2013 Přidána fotogalerie ZS v Hronově.

21.09.2011Aktualizován popis ZS Nikolajka a v Hodoníně
Anketa
Zúčastnili byste se soutěže na těchto stránkách v podobě poznávání stadionů?

Samozřejmě, sem s ní! (9300 hl.)
 
Určitě ano (6462 hl.)
 
Nevím (5392 hl.)
 
Asi ne (5324 hl.)
 
Kašlu na to! (4873 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 31351