Trenér Ivan Hlinka k sobě povolal Marka, Vašíčka a Rachůnka

Autor: Tomáš Pavlata <pavlata@zimnistadiony.cz>, Téma: O hokeji, Vydáno dne: 08. 09. 2011

Nebeské listy: Hokejový trenér Ivan Hlinka povolal do svého nebeského týmu tři české hvězdy - Jana Marka, Karla Rachůnka a Josefa Vašíčka aby posílili jeho kádr v nebeské lize.

Strašná zpráva zasáhla včera kolem čtvrté hodiny odpolední celý hokejový svět. Včera 7.9.2011 kolem druhé hodiny místního času se u Jaroslavle zřítilo letadlo s kompletním a-týmem místního Lokomotivu. Na palubě byli i tři čeští hráči: Jan Marek, Josef Vašíček a Karel Rachůnek, dále slovenská legenda Pavol Demitra a další vynikající hokejisté hrající za místní klub. Necelý kilometr od letiště se letadlo zřítilo a zbyly z něj jen trosky. Z 45 lidí na palubě přežil s těžkými zraněními jediný - člen posádky. Obrovský šok pro KHL a celosvětový hokej, smrt si zde našla spoustu vynikajících hokejistů, reprezentantů a mistrů světa.

Vyhasly životy spousty výborných hokejistů a reprezentantů. Rachna Kachna už nikdy nepoletí, Honza už nepromění nikdy rozhodující penaltu. Alespoň v pozemských ligách... V té nebeské je čeká ještě spousta gólů, přihrávek a bodyčeků. Kluci, ať se vám v nebeské lize pod vedením Ivana Hlinky daří... Nikdy nezapomenu.