Znovuzrozený web o zimních stadionech

Autor: Tomáš Pavlata <pavlata@zimnistadiony.cz>, Téma: Zimní stadiony, Vydáno dne: 19. 06. 2008

Ano, je to tak. Možná si ještě pamatujete adresu stadiony.hcjicin.cz, na které se asi před čtyřmi - pěti lety nacházel seznam zimních stadionů. Již tehdy byly tyto stránky velmi navštěvované a spousta čtenářů a návštěvníků nám přispěla informacemi o zimním stadionu ve svém bydlišti. Jenže pak přišel kolaps databáze, špatně udělaná záloha a bylo po webu. Přečtěte si příběh obnovení a znovuzrození tohoto webu.


Po havárii databáze jsem ji zkoušel obnovit asi pětkrát, ale mé snahy vždy ztroskotaly na nemožnosti přečíst starou, chybně zazálohovanou databázi. To trvalo asi tři a půl roku. Zhruba před dvěma měsíci se mi po svém webu začalo stýskat a tak jsem se rozhodl, že sednu k počítači a nevstanu od něj dokud se to nepovede.

Po spoustě hodin bušení do klávesnice, sprostém nadávání, vyprázdnění dvou bas Plzně, radosti nad částečným posunem a zklamáním nad několikerým nezdarem když už se stálo, že je to hotové vám předkládám výsledek. Podařilo se mi obnovit kompletně starou databázi, tedy i s vašimi starými komentáři, a tak po třech a půl roku vychází na webu o zimácích nový článek.

Do všech článků o stadionech byly přidány některé položky (bohužel obsahují staré informace, zatím nebylo v našich silách je aktualizovat) a byl vytvořen i XLS soubor plný statistických údajů o všech stadionech v databázi. Jsem velmi rád, že vám mohu předložit obnovené informace o stadionech a věřím, že se na tyto stránky budete rádi a často vracet.

Takže mi nezbývá vám popřát klidné brouzdání a těším se na vaše emaily s aktualními informacemi z vašeho zimního stadionu na adrese pavlata (zavináč) zimnistadiony (tečka) cz.
Tomáš Pavlata - admin