Zatím zde budou pouze zimní stadiony

Autor: Tomáš Pavlata <pavlata@zimnistadiony.cz>, Téma: Zimní stadiony, Vydáno dne: 16. 07. 2004

429 lidí si podle ankety přeje mít na těchto stránkách i sportovní haly a fotbalové stadiony. 144 čtenářům stačí pouze zimáky, 194 lidí si myslí, že je tahle stránka k ničemu :o) Vzhledem však k nákladnému provozu, přičemž největší finanční zátěž tvoří zjišťování informací o stadionech zde však zatím budou pouze zimní stadiony.

Pokud by se nám podařilo sehnat nějaké sponzory pro stránky, nebráníme se samozřejmě rozšíření o fotbalové stadiony a sportovní haly. Rádi bychom také přepracovali redakční systém. Soucasny je postacujici, ale chtelo by to zmenu.

Návštěvnost stránek je velmi potěšující. V současné době se pohybuje okolo 100 unikátních IP adres denně, což nás velmi těší. Co nás však těší méně je skutečnost, že z toho počtu návštěvníků nám píše o zimním stadioně ve svém městě či obci pouze zlomek čtenářů. Více, než zaslaných informací je komentářů co tam máme za blbosti a že už to dávno neplatí. Bohužel je to tak. Takže se nebojte a pište nám o vašich zimácích, třeba i nekrytých a s přírodním ledem. Naším cílem je získat popisy a fotografie všech zimních stadionů a kluzišť v České republice jak s umělým, tak přírodním ledem.