Mladá Boleslav

Autor: Tomáš Pavlata <pavlata@zimnistadiony.cz>, Téma: , Vydáno dne: 01. 01. 2003

V Mladé Boleslavi stojí útulný zimní stadionek s restaurací s výhledem na led. Zimák se nachází nedaleko hradu.

Jak na zimák:
Z hlavního vlakového nádraží přejdete přes most, dáte se doleva a půjdete Nádražní ulicí stále rovně až k zimnímu stadionu. Z autobusového nádraží a vlakového nádraží Mladá boleslav - město zahnete doleva a půjdete stále rovně třídou V.Klementa až ke kruhovému objezdu. Ten přejdete a u Krijcosu se dáte dolů po schodech a potom vpravo a jste u zimáku :o)
MHD:
Nezjištěno.


Klikni na mapu pro zvětšení

Rozdělení sektorů:
Pro fanoušky hostí je určen sektor H, místa jsou k sezení. Domácí kotel je za hostující brankou a jsou to jediná místa k stání na zimáku. Dá se stát i okolo ledu za plexisklem.

Kapacita stadionu: 4500 míst, z toho 500 k stání.
Vstupné: Stání: 40. Sezení: 50.
Domácím stánkem pro týmy:
HC Mladá Boleslav - 1.liga

Různé:
Adresa stadionu: Viničná 31, 293 01 Mladá Boleslav
Vlastník stadionu: Město Mladá Boleslav
Telefon: 326 329 560
Ředitel stadionu: ???
Velikost ledu: ?? x ?? m.
Veřejné bruslení: ANO, 20 Kč

Popis stadionu:
Na pohled velmi pěkný hokejový stánek se nachází přibližně uprostřed Mladé Boleslavi. Tribuny jsou kolem celé plochy, avšak pouze jedna je určena k stání. Má zhruba 6 stupňů, je umístěna za brankou hostí a sídlí na ní fanklub domácích, nebo-li kotel. Vchod do stadionu je pouze z jedné strany, ale nemusíte se bát, pokladen a průchodů dovnitř je dostačující počet. Dostačující je i počet občerstvovacích zařízení. Problematičtější je to s WC, neboť jsem našel jen jedno (je pravda, že jsem moc nehledal). Ze všech míst hlediště je vcelku dobře vidět, tribuny jsou blízko u ledu, nechybí kontakt mezi hráči a publikem. Škoda jen, že zimák nemá větší kapacitu, minimálně o dva tisíce míst více by neškodilo. Stadionek je však útulný a budil ve mě přátelský dojem.
Historie stadionu:
???