Nová Paka

Autor: Tomáš Pavlata <pavlata@zimnistadiony.cz>, Téma: , Vydáno dne: 01. 01. 2003

Ve městě s vynikajícím, leč bohužel málo známým pivem (Kumburák a Výroční, Brouček je přeci jen hrorší) leží zimní stadion za fotbalovým a tenisovým areálem. Letos byl rekonstrován a vypadá velice dobře.

Jak na zimák:
Nejbližší zastávka je stanice ČD Nová Paka - město. Z ní půjdeme nahoru a přejdeme přes park k fotbalovému stadionu. Od něj vede silnice dozadu, po pravé straně budeme mít domy. Zimní stadion je vzdálen zhruba deset minut od zastávky. Z autobusového nádraží musíme nahoru na náměstí, na kterém se vydáme do levého horního rohu (kolem sokolovny). Po zhruba sto metrech přijdeme na zastávku Nová Paka - město.

Rozdělení sektorů:
???

Kapacita stadionu: 1400 míst, zatím všechna k stání.
Vstupné: 20 Kč, zlevněné 10,-
Domácím stánkem pro týmy:
BK Pivovar Nová Paka - první východočeská liga

Různé:
Adresa stadionu: Havlova 1795, 509 01 Nová Paka
Vlastník stadionu: Bruslařský klub Nová Paka
Telefon: 493 721 973
Email: smikab@post.cz
Ředitel stadionu: Bohumil Šmika
Velikost ledu: ?? x ?? m.
Veřejné bruslení: ANO, 20 Kč, zlevněné 10. Večerní bruslení 25,-

Popis stadionu:
Nově zastřešený zimák s tribunami. V současné době má stadion jeden vchod s jedním pokladním okénkem. V budově u stadionu je restaurace, na zahajovácím utkání zde byl stánek s pivem, druhý s alko a nealko nápoji a třetí s klobásami a vynikajícím guláškem :o) WC jsou za boxy časoměřičů. Nejvyšší návštěvy jsou na derby zápasy s Jičínem, což je město asi 15 kilometrů od Nové Paky. Jestli sem někdy pojedete, rozhodně si nenechte ujít ochutnávku místních vícestupňových piv, stojí to za to :o)
Historie stadionu:
V roce 2003 zastřešen a kompletně zrekonstruován. Otevřen derby zápasem Nová Paka - Jičín (1:12) 16.11.2003 (1400 diváků).