Neratovice

Autor: Tomáš Pavlata <pavlata@zimnistadiony.cz>, Téma: , Vydáno dne: 01. 01. 2003

V Neratovicích stojí nově zastřešený zimní stadion. Bohužel kvalita zázemí pro hráče i pro diváky není na moc dobré úrovni, ale aspoň to má střechu.

Jak na zimák:
Zimák stojí v blízkosti fotbalového hřiště u Náměstí Míru. Z něj Masarykovou ulicí a zhruba po 100 metrech pře Českou spořitelnou doprava.

Rozdělení sektorů:
Jedna tribuna na stání.

Kapacita stadionu: odhadem 1200 míst, všechna k stání.
Vstupné: 20 Kč, zlevněné 10,-
Domácím stánkem pro týmy:
Spolana Neratovice - Krajská liga mužů Středočeského kraje.

Různé:
Adresa stadionu: Na Závěrce ???, 277 11 Neratovice
Vlastník stadionu: TJ Spolana Neratovice
Telefon: 315 688 207 (stadion), 315 682 086 (sekretariát)
Ředitel stadionu: Libor Akrman
Velikost ledu: ?? x ?? m.

Popis stadionu:
Klasický oplechovaný stadion s betonovou tribunou. Mantinely nemjí plexiskla. zimák má dva vchody, u každého jsou dvě pokladní okénka. Otevřen však bývá zpravidla jen jeden. Po vstupu na stadion se ucitnete v útrobách nevelké tribuny, stačí vyjít pár schodů a ste na ni. WC velmi zanedbané (zapáchající) a leží v rohu vlevo od světelné tabule. Nad střídačkami jsou "VIP" místa, ale v podstatě se jedná o dva betonové stupně k stání, které jsou ale dost vysoko a nemusí z nich být špatný rozhled na celou plochu. V pohledu na led nebrání žádné sloupy. Občerstvovací stánek jsem zde nenašel (nebyl jsem zde na žádném utkání), ale pravděpodobně na utkání zde nějaký bude. Celkový dojem nic - moc, rekonstrukce betonových tribun a hráčského zázemí by mu jen prospěla.
Historie stadionu:
Zastřešen 2003.