Kroměříž

Autor: Tomáš Pavlata <pavlata@zimnistadiony.cz>, Téma: Zimní stadiony, Vydáno dne: 01. 01. 2003

Zimní stadion je zastřešený s umělou ledovou plochou.Kapacita stadionu je 3000 míst vše k sezení(dvě tribuny 1500 míst).

Jak na zimák:
Když dojedete do Kroměříže autobusem i vlakem, dojdete pohodlně před hlavní budovu autobusového nádraží. Napříč nádražím dojdete k hospodě u Růžku, kde se dáte za ní doprava. Za chvíli dojdete k lávce přes Moravu a za ní se dejte vlevo. Po chvíli dojdete k parkovišti před obchodem (po pravé ruce). Parkoviště přejděte, dejte se po hlavní silnici asi sto metrů rovně a dejte se vpravo. Půjdete pořád rovně a dojdete k zimnímu stadionu, který je hned po levé ruce. Doufám, že dorazíte (Thanx to JardaDrak).

Rozdělení sektorů:
Jedna tribuna je k sezení, druhá k stání. Hosté mají sektor nad svou střídačkou, domácí kotel je za trestnými lavicemi.

Kapacita stadionu: 3000 míst, všechna k sezení.
Vstupné: Jednotné 30 Kč, na SKP Kroměříž 20,-
Domácím stánkem pro týmy:
HK VTJ Kroměříž
SKP Kroměříž

Různé:
Adresa stadionu: Obvodová 3474, 767 01 Kroměříž
Vlastník stadionu: HK VTJ Kroměříž
Telefon: 573 335 812
Ředitel stadionu: Petr Koubek
Velikost ledu: ?? x ?? m.
Veřejné bruslení: ANO, 20 Kč

Popis stadionu:
Zimní stadion je zastřešený s umělou ledovou plochou.Kapacita stadionu je 3000 míst vše k sezení(dvě tribuny 1500 míst).Je jeden hlavní vchod,místo pro fanoušky hostí je za hostující střídačkou, domácí mají kotel na druhé tribuně za trestnými lavicemi. Během zápasu funguje bufet který za brankou domácího týmu,hned za vchodem na stadion.Během zápasu lze navštívit i Restauraci a sázkovou kancelář a to buď vchodem přímo ze stadionu a nebo samostatným vchodem z venku.(Pivo 10,11,12)Sociální zařízení jsou umístěny hned vedle restaurace.
Historie stadionu:
Postaven 1972, zastřešen 1982. V letech 1979/80 není zimní stadion v provozu pro celkovou generální opravu.