Strakonice

Autor: Tomáš Pavlata <pavlata@zimnistadiony.cz>, Téma: Zimní stadiony, Vydáno dne: 01. 01. 2003

Zimní stadion ve Strakonicích leží na břehu řeky Otavy.

Jak na zimák:
Od vlakového nádraží půjdete rovně(cca 700 metrů),kde přejdete přechod a půjdete okolo obchodu LIDL.Poté půjdete tak 200 metrů a jste před stadionem.


Klikni na mapu pro zvětšení (30kB)

Rozdělení sektorů:
Stadion není nijak rozdělen na sektory. Kotel domácích bývá nad střídačkou hostí, kotel hostů bývá v rohu tribuny vlevo. Nákres zimáku je zde.

Kapacita stadionu:3000 míst, z toho asi 1200 k sezení.
Vstupné: 40 Kč
Domácím stánkem pro týmy:
HC Strakonice

Různé:
Adresa stadionu: Na Křemelce 512, 386 11 Strakonice
Vlastník stadionu: Starz Strakonice
Telefon: 383 331 895
Email: starz-st (at) quick.cz
Ředitel stadionu: Stanislav Sedláček
Veřejné bruslení: ANO, 20 Kč.
Velikost ledu: ??? x ??? m.

Popis stadionu:
Stadion má dva vchody, ovšem používá se jen jeden. Druhý je otevřen při očekavané velké návštěvě. U každého vchodu je pokladna. Průměrná návštěvnost je kolem 1000 diváků. Stadion má dvě tribuny. Ta blíže vchodu nad střídačkami je k sezení, má velmi strmé ochozy. Druhá tribuna je menší, ale je na stání, má tedy větší kapacitu. V prostorách stadionu jsou dvě WC, jedno je umístěno v restauraci, druhé hned u vchodu. Tam se také nachází stánek s občerstvením. Přímo u stadionu je i velké parkoviště. Stadion je vybaven dobrou světelnou tabulí, na které lze přehrávat i vidoesekvence a reklamní šoty. Pro diváky je o přestávkách připravena soutěž, která je však každý zápas jiná. Na stadionu se v sezoně 1999/2000 točilo pivo Nektar, pít se to dá, zvyknete si :o) Všechny informace jsou z roku 2001.
Historie stadionu:
???


Fotky 2010: