Rychlý výběr stadionu
Hlavní menu
Formulář
Stahněte si formulář a pošlete nám v něm informace o vašem stadionu. Děkujeme.
Informace
Vyhledávání

Komentáře

ke článku: Hokejový poklad na Štvanici
ze dne 13.05.2003, autor článku: Tomáš Pavlata

Komentář ze dne: 15.05.2003 11:40:29     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Fanda (@)
Titulek: Jojo,
Text tohoto komentáře byl vymazán, jelikož porušoval publikační pravidla našeho časopisu! Redakce

Komentář ze dne: 23.05.2003 18:00:05     Reagovat
Autor: neregistrovaný - taata (sandab@quick.cz)
Titulek: Asi je skutečně určena k zániku
Asi je Štvanice, rozuměj zimní stadion skutečně předurčen k zániku. V současné době se parta nadšenců snaží oživit chod hokejového klubu, kterému bylo v loňské sezoně puštěno žilou. Bohužel ve skutečnosti provozovateli stadionu jako takového zůstávají stále ti samí otec a syn, ti kteří potopili HC APeX, hlavně jeho hráče a udělali mu skvělou reklamu. Dnes se nechtějí vzdát svých (hlavně finančních) nároků a trvají i na původním názvu HC, byť by s novým vedením klubu jistě souviselo přejmenování a snaha začít od nuly s čistým štítem. Pokud stadion nebude mít klub je určen k zániku, stejně jako klub bez stadionu. Jsem jedním z těch věřících nadšenců, jsem tu naprosto dobrovolně, dělám to pro syna a pro hokej. Snažte se spíš pomoci hokejovému klubu, díky.

Komentář ze dne: 26.05.2003 23:25:24     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Thomash (thomash@xko.cz)
Titulek: Re: Asi je skutečně určena k zániku
Jak jsi to, prosím myslel? Nějak mi to nedošlo :o/

Komentář ze dne: 09.07.2003 20:03:52     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Pepsn (klouda.josef@seznam.cz)
Titulek: Neuvěřitelné
Nevím co vede radnici k brutálnímu kroku jakým je zbouraní nejstaršího zimního stadionu v republice.Vždyť je to svým způsobem technický unikát a to co se na něm odhrálo v dobách minulích také stojí za zmínku.Poprvé mistry světa.První konání mistrovství světa v Praze.A to není zdaleka všechno.Asi by si "babička Štvanice" zasloužila trohu více úcty než se jí dostává jen od pár hokejových nadšenců!Bylo by třeba dobré na stadioně udělat nějakou výstavu nebo dokonce síň slávy českého hokeje.Asi je to jen můj sen,ale kdo ví.Chtěl bych Vám i poděkovat že jste o tomhle stadionu udělaly tuto reportáž.Protože pro mě je "Zimák" opravdu pokladem mezi hokejovými stadiony.

Komentář ze dne: 10.07.2003 12:42:04     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Thomash (thomash@xko.cz)
Titulek: Re: Neuvěřitelné
Hmmm... Myslím si to samé... Jenže problém je v tom, že celý ostrov Štvanice získala do pronájmu jedna Německá společnost (mimochodem právě Němce jsme na Štvanici poráželi v době nástupu fašismu...) která z něj má udělat zábavní a rekreační centrum. Mělo by to tam vypadat tak, že tam bude hala, zimák (malej, tak pro 500 lidí), park a podobný. Kdyby však ta společnost opravila Štvanici (to znamená vyměnila chladící zařízení, opravila střechu a tribuny, pokud možno opět dřevem), byl bych nejšťastnější člověk v téhle republice.

Komentář ze dne: 20.07.2003 21:46:09     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Pepsn (@)
Titulek: Re: Re: Neuvěřitelné
Člověče ty jsi snad jedinej člověk kterej se tak hodně zajímá o Štvanici.Souhlasim s tebou ty skopčáci na Štvanici dokonce při ednom utkání hajlovaly.Já ten projekt vyděl a musím tě zklamat,ale o žádný malý hale tam neni ani zmínka bude tam jen nějáký malý kluziště ještě k tomu všemu otevřený.To nejhorší ale je,že na místě ARÉNY má vzniknout nějáká blbá moderní budova s lázněma.Ještě to neni tak jistý zda se to všechno uskuteční.Podle toho co mi říkal,respektive psal na mail Robert Záruba tak by ještě ti němci měly předložit nějáký doklady městu a vyřídit financování a uzemní pkán s městem.

Komentář ze dne: 21.07.2003 13:07:47     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Thomash (thomash@xko.cz)
Titulek: Re: Re: Re: Neuvěřitelné
No, podle mých informací o to nějak ztratili ti Němci zájem. O stadionu na hokej pro 500 diváků se psalo před rokem v ČTK, od té doby není o Štvanici v agenturách ani zmínka. Zítra večer budu vědět více.

Komentář ze dne: 22.07.2003 19:00:20     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Pepsn (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Neuvěřitelné
Hele člověče ty se mi libíš.Čtl jsem na úvodní stránce že scháníš nějaký lidi tak já bych to kdyžtak vzal.

Komentář ze dne: 14.07.2003 13:31:11     Reagovat
Autor: neregistrovaný - taata (sandab@quick.cz)
Titulek: zánik je asi neodvratný
Reaguji již podruhé s odstupem dvou měsíců. Jsem jedním z nadšenců (rozuměj blbců), kteří se snaží na Štvanici zachránit hokejové dění. BOHUŽEL ODEVŠAD je nám dáváno najevo, že jsme nežádoucí. Pro současného nájemce (asi fa APeX) je výhodnější halu pronajmout pro filmaře, než nechat zde bruslit malé hokejisty. Svaz tato situace VÚBEC nezajímá a místopředseda pro výkonostní hokej pan Šeba, coby vlastník a prezident Kobry Praha odtud jen VYSÁL spoustu mladých hokejistů, a to bez jakékoliv dohody či ve shodě s Přestupním řádem svazu, jehož je místopředsedou. Hanba: Víc plakat nebudu, asi to nemá smysl. Začátek září rozhodne, zda bude možno na Štvanici hrát mládežnický hokej. Držte nám palce anebo pomozte, můj mejl je uveden. I za jakoukoli medializaci budeme rádi.

Komentář ze dne: 26.01.2010 21:47:11     Reagovat
Autor: neregistrovaný - keclik (martina.nalevajko@seznam.cz)
Titulek:
Ahoj vsem. Ano stadion nam pomalu pada na hlavu a diskutuje se o tom ze bude sbouran,ale jiz nikde se nemluvi o tom,kdo cely stadion zafinancoval,komu patril az do znarodneni a komu nic nikdo zpet neda. Me se to nijak netyka ,ja jako pravnucka stavitele a majitele stadionu jsem jiz zadnxch vyhod z toho pramenicich nemela,ale i tak je mi velice lito,ze se zapomina na meho pradeda ING.DR.tOMASE kECLIKA,KTERY BYL PRAVOPLATNYM MAJITELEM STADIONU.vSUDE SE PISE O PRVNIM MISTROVSTVI V HOKEJI,ALE JIZ NIKDO NEVI,ZE HO FINANCOVAL PRAVE ZMINENY tOMAS kECLIK.

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Novinky
13.01.2013 Přidán ZS v Nejdku.

29.01.2013 Přidána fotogalerie ZS v Hronově.

21.09.2011Aktualizován popis ZS Nikolajka a v Hodoníně
Anketa
Zúčastnili byste se soutěže na těchto stránkách v podobě poznávání stadionů?

Samozřejmě, sem s ní! (9331 hl.)
 
Určitě ano (6495 hl.)
 
Nevím (5425 hl.)
 
Asi ne (5364 hl.)
 
Kašlu na to! (4905 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 31520