Rakovník

Autor: Tomáš Pavlata <pavlata(at)zimnistadiony.cz>, Téma: O hokeji, Vydáno dne: 02. 01. 2003

V rakovníku stojí stadion nedaleko vlakového i autobusového nádraží.

Jak na zimák:
Z vlakového nádraží dolů po schodech a rovně až k potoku. U něj doprava a po pěti minutách jste na zimáku. Z autobusáku půjdete podél potoka k zimáku. Cesta trvá maximálně pět minut.

Rozdělení sektorů:
Žádné sektory tu nejsou. Domácí kotel zde není. Jedna tribuna je podél delší strany ledu za střídačkama, druhá menší je za brankou.

Kapacita stadionu: Kvůli požárním předpisům 780 míst, z toho cca 20 ve V.I.P. k sezení. Odhadem se tam vejde cca 1500 lidí.
Vstupné: 25 Kč, zlevněné 20 (junioři) a 10,- Děti do 140 cm zdarma.
Domácím stánkem pro týmy:
HC Rakovník - Krajská liga

Různé:
Adresa stadionu: Nábřeží E.Beneše 2332, 269 01 Rakovník
Vlastník stadionu: Město Rakovník
Telefon: 313 517 234
Ředitel stadionu: Jiří Karel, jiri.karel (at) hc-rakovnik.cz
Velikost ledu: ?? x ?? m.
Veřejné bruslení: ANO, 30 Kč

Popis stadionu:
Celkem pohledný a příjemný zimáček s plexiskly. Vytknout se mu však musí umístění asi 4 sloupů v tribuně, takže z mnoha míst nevidíte na celý led. Další ne moc dobrou věcí je kvalita ozvučení, kterému je mizerně rozumět. Ale jinak je to celkem dobrý stadion. Naproti tribuně je V.I.P. box s jedinými místy k sezení. Stadion má jeden vchod a jedno pokladní okénko. Hned vedle vchodu je občerstvení (pivo Samson za 15,-, párek v rohlíku 12,-). O kousek dále jsou WC, které jsou ve velmi dobrém stavu. Pamatuje se zde i na vozíčkáře. Nad brankou a občerstvením je světelná tabule. V objektu zimáku je i ubytovna a restaurace (pivo 10° Samson za 15 Kč, Gambrinus 12° za 19 Kč, hotovky za 50 - 80 Kč).
Historie stadionu:
???