Jaroměř

Autor: Tomáš Pavlata <pavlata(at)zimnistadiony.cz>, Téma: , Vydáno dne: 01. 01. 2003

V Jaroměři stojí stadion ve sportovním areálu hned vedle fotbalového hřiště. Cesta z vlakového nádraží trvá asi deset minut.

Jak na zimák:
Z vlakového nádraží se dáme doprava a půjdeme pořád po té silnici až na křižovatku s hlavní ulicí. Na ní se dáme doleva a druhou ulicí zabočíme doprava. Přejdeme přes železniční přejezd a hned za ním půjdeme doleva směrem k fotbalovému stadionu. Modrá budova za fotbalovým stadionem je zimní stadion.

Rozdělení sektorů:
Domácí fanoušci stojí na tribuně uprostřed (za budkou časoměřičů).

Kapacita stadionu: odhadem 1000 míst, všechna k stání.
Vstupné: 30,- Kč
Domácím stánkem pro týmy:
HC Jaroměř - 1.východočeská liga

Různé:
Adresa stadionu: Lužická ???, 551 01 Jaroměř
Vlastník stadionu: Město Jaroměř
Telefon: 491 811 659
Ředitel stadionu: ???
Velikost ledu: ?? x ?? m.

Popis stadionu:
Oplechovaný stadion se dvěma tribunami a dobrým zázemím. Stadion má dva vchody, u jednoho směrem od fotbalového hřiště je pokladní okénko, u druhého směrem od restaurace stojí maník s lístky. Na stadionu jsou dvě nízké betonové tribuny. Obě mají asi čtyři stupně, jedna je za budou časoměřičů, druhá za brankou pod tabulí s časomírou. Velkým mínusem jsou zábradlí, kterých tu je velmi málo, na tribuně za brankou snad žádné. Nad brankou je restaurace (Zlatopramen 11° za 14 Kč), v prostorách vlastního stadionu jsou dva stánky s občerstvením. Stadion má plexiskla. WC se nachází vedle jednoho z bufetů a je poměrně udržované a v dobrém stavu.
Historie stadionu:
???