Havlíčkův Brod

Autor: <>, Téma: , Vydáno dne: 01. 01. 2003

V Havlíčkově Brodě stojí zimní krytý zimní stadion s umělým ledem. Jde o proslulou "Kotlinu".

Jak na zimák:
Z vlakového nádraží dojedeme MHD na Havlíčkovo náměstí. Všechny MHD v H.Brodě jedou na Havlíčkovo náměstí, nebo se můžeme vydat pěšky. Nádražní ulicí dojdeme až ke kruhovému objezdu, kde zahneme doprava na most přes řeku Sázavu a pokračujeme rovně až na Havlíčkovo náměstí. Z Havl.náměstí se vydáme kolem České spořitelny ulicí Boženy Němcové nahoru kolem kostela. Na konci ulice zahneme doprava kolem Obchodní školy,sejdeme dolu z kopce a jsme u zimního stadionu v H.Brodě. Cesta pěšky trvá 15-20 minut.

Rozdělení sektorů:
Východní tribuna je pouze k stánía je rozdělena na sektory A,B,C. Západní tribuna je pouze k sezení a je také rozdělena na sektory A,B,C.

Kapacita stadionu: 4000 míst, z toho 700 k sezení.
Vstupné: 30 Kč, zlevněné 20.
Domácím stánkem pro týmy:
HC Havlíčkův Brod - 2.liga
HC Havlíčkův Brod "B" - krajský přebor Pardubicka

Různé:
Adresa stadionu: U stadionu 277, 580 01 Havlíčkův Brod
Vlastník stadionu: Město Havlíčkův Brod
Telefon: 451 252 600
Ředitel stadionu: Pavel Holeka
Email: tshb.kotlina @ worldonline.cz
Velikost ledu: 60 x 30 m.

Popis stadionu:
Stadion má 5 vchodů, v době mé návštěvy (tj.6.8.2004) byl otevřen pouze jeden vchod. U každého vchodu je pokladní okénko. Stadion má dvě podélné tribuny. Na východní straně za hráčskými lavicemi jsou pouze místa k stání. Na západní straně za trestními lavicemi jsou jenom místa k sezení. Součástí stadionu je Penzion KOTLINA, který tvoří jednu příčnou stranu stadionu na níchž je zavěšená stará tabule, která ukazuje čas a skóre. Stadion má mantinely s plexiskly. WC jsou na stadionu dvoje což je dostačující.
Historie stadionu:
???